Nech sa vaša pokožka usmieva

Print
make_your_skin_smile_100x100

Slnko svieti a smeje sa, tak prečo by ste sa nemali aj Vy? Expertka na krásu a riaditeľka vonkajšej výživy Jacquie Carter spoločnosti Herbalife odhaľuje svoje tipy v starostlivosti o svoju pokožku pri zmene ročných období. Postupujte krok po kroku podľa jej príručky a dodajte svojej pokožke zdravú jarnú žiaru!    

Ruky preč

Naša pokožka prichádza do styku s oveľa väčšími vplyvmi ako môžeme vidieť, od znečistenia a odumretých buniek po zvyšky olejov a make-upu. Každý z nich môže spôsobiť katastrofu na vašej pokožke. Zdravá žiariaca pleť vždy začína dôkladným vyčistením - a to znamená aj čistými rukami! Všetky nečistoty, ktoré zostanú na pokožke, môžu upchať póry a pokožka tak bude vyzerať drsná, unavená a nerovnomerná.

Pozor na slnko

Ak má pokožka zostať zdravá a bez príznakov starnutia je veľmi dôležité ju chrániť pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia. Poškodenia od slnka majú mnoho negatívnych vplyvov na krásu, čo je dôvod, prečo ochranný a zvlhčujúci Herbalife SKIN SPF 30 obsahuje široké spektrum ochrany UVA/UVB a tým lepšie chráni pokožku. Exkluzívna kombinácia s antioxidantmi vrátane vitamínov C a E, plus aloe vera a vitamín B3, poskytuje dokonale hydratovanú pokožky počas 8 hodín*. Tak vytvorí žiariacu, jemnú a hladkú pokožku len za 7 dní**. Mnoho ľudí zabúdana fakt, že používanie ochrany pred slnkom je dôležité počas celého roka, nie iba v lete! Kedykoľvek  je vaša pokožka vystavená slnečnému žiareniu, odporúča sa chrániť ju pred slnkom.

Olúpať

Lúpanie je obľúbenou súčasťou môjho skrášľovacieho režimu,  pretože odstraňuje odumreté bunky kože z povrchu vašej pokožky. Ako tínedžrom, sa naše telá zbavujú pokožky v priemere každé dva týždne. Ako starneme, tento proces je pomalší a pomalší; preto je potrebné, aby sme my naše telo dobre očistili a zbavili ho tak odumretých buniek. Ak chcete aby Vám vaše produkty poskytli maximálny účinok, odporúčam, očistiť telo raz alebo dvakrát za týždeň pomocou hubky vhodnej pre váš typ pokožky.

Zvlhčujte, každý deň

Keď je vaša pokožka hydratovaná, je na pocit hebkejšia a jasne žiariaca. Pre väčšinu ľudí nie je jednoduché hydratovať pokožku. Denný zvlhčovací a nočný výdatný krém napomáha udržať odparovaciu zábranu vašej pokožky a tým ju vyživuje. Pamätajte, zvlhčovanie nie je len pre tvár, ale je dôležité aj pre celé telo. Zvlhčovanie by malo byť každodennou súčasťou nášho režimu, vykovávané od hlavy až po päty.

Vypracovala odborníčka na krásu, Jacquie Carter. Jacquie je Riaditeľka divízie Outer Nutrition v Herbalife.

* Testované na jednotlivcoch z hľadiska hydratácie pokožky v 8-hodinových intervaloch. Po 8 hodinách pokožka 100% jednotlivcov vykazovala dvojnásobne vyšší stupeň hydratácie v porovnaní s počiatočnou hodnotou.
** Klinicky skúšané na jednotlivcoch - z hľadiska drsnosti pokožky - merané pomocou Visioscan a reverznými fotografickými metódami v intervaloch 0, 7 a 42 dní.sk-SK | 18. 8. 2019 9:14:20 | NAMP2HLASPX03