Ako začínate svoj deň?

Print
healthybreakfast_articles

Bez raňajok

Žiadne kalórie, žiadne výživné látky, žiadne proteíny.

Ak vynecháte raňajky, znamená to, že vaše telo nemá dôležité výživné látky a tekutiny, ktoré potrebuje pre svoje fungovanie. Keďže z posledného jedla z predchádzajúceho dňa toho už veľa nezostalo, môže to spôsobiť únavu a podráždenie a zvýši to pravdepodobnosť, že si budete neskôr chcieť dať niečo sladké

1 muffin a 1 káva s mliekom*

Po raňajkách plných jednoduchých cukrov s vysokým obsahom kalórií, môžete mať pocit zvýšenej energie, ale často nasleduje „energetický prepad“, čo znamená, že budete mať pocit, že ste unavení. Zvyčajne to spôsobuje nedostatok dôležitých výživných látok pre nasledujúci deň.

Bielkoviny

Kcal

Sacharidy

Tuk

Vláknina

16.1g

615

72.2g

28.7g

6.6g

2 krajce bieleho chleba ako hrianky s džemom a maslom + 1 pohár mlieka*

Pri zdravom jedle ide o rovnováhu. Ak si zvolíte celozrnný chlieb s vysokým obsahom vlákniny a odtučnené mlieko, takéto raňajky budú mať oveľa lepší nutričný profil.

Bielkoviny

Kcal

Sacharidy

Tuk

Vláknina

12.4g

631

72.6g

33.6g

1.2g

1 miska cereálií a mlieko* + 1 pohár pomarančového džúsu


Ak si namiesto spracovaného pomarančového džúsu zvolíte čerstvé ovocie, pomôže to znížiť množstvo cukru. Na zníženie obsahu tuku môžete zvážiť odtučnené mlieko.

Bielkoviny

Kcal

Sacharidy

Tuk

Vláknina

10.1g

391

72.3g

6.3g

3.4g

 *s polotučným mliekom.

HERBALIFE ZDRAVÁ ALTERNATÍVA NA RAŇAJKY

• 1 pohár nápoja Formula 1
• 1 pohár - instantný bylinkový nápoj
• 1 pohár – bylinkové aloe (mango)

Bohaté na proteíny a zdroj 20 dôležitých vitamínov a minerálov, tieto zdravé* raňajky sú zdravou výživnou kombináciou, ktorá vás pripraví na celý deň:

• Kontrolovaný počet kalórií len 227 Kcal.
• Vynikajúca rovnováha kvalitných proteínov, viac ako 20 dôležitých vitamínov a minerálov.
• Rýchla a jednoduchá príprava keď máte málo času.

Bielkoviny

Kcal

Sacharidy

Tuk

Vlákniny

17g

227

22.9g

7g

2.5g

* Náhrada jedného jedla denne výživovou náhradou pri energeticky obmedzenej diéte prispieva k udržaniu hmotnosti po jej znížení.

* Pri použití výživových nápojov Formula 1 na účely redukcie telesnej hmotnosti alebo udržania telesnej hmotnosti sa dôkladne oboznámte s pokynmi v letáku k produktu.

Ste pripravení na zdravé raňajky? Spýtajte sa našich členov ako na to a užívajte si pozitívne účinky!sk-SK | 18. 8. 2019 9:15:02 | NAMP2HLASPX04